2 октября 2015

3198

Автор

Команда GoIT

IT Fest: враження, емоції та атмосфера

19 вересня, у конгрес-холі київського готелю “Космополітъ” відбувся ITFest, конференція у безпрецедентному форматі від освітнього проекту GoIT.

Зібравши майже тисячу учасників, ITFest став певним взірцем у організації подібних заходів: дві сцени з доповідями провідних спеціалістів для слухачів різного рівня підготовки, інтерактивна зона з розважальними програмами та безліч надихаючих моментів.

_RDK0549

На Main stage пройшли доповіді на тему майбутнього ІТ індустрії в Україні, праці на фрілансі та розвитку особистісних якостей.

_RDK9822

Tech stage зібрала молодих спеціалістів, охочих розвиватися у програмуванні, фронтенд-розробці та тестуванні.

_RDK9897

_RDK0016

Окрім доповідей гуру IT, на фесті були присутні ментори — спеціалісти з QA, Python, Java та Ruby, які з радістю відповідали на питання учасників. Кожен міг вільно поспілкуватися зі спікерами та запрошеними професіоналами. Всі бажаючі пройшли тестування з англійської та тренувальну співбесіду з рекрутерами провідних ІТ-компаній, отримавши оцінку своїх знань та навичок.

_RDK0076

Замість сухих технічних доповідей та формальностей панувала дружня фестивальна атмосфера, у якій молоді IT-шники знайомилися, ділилися досвідом та враженнями.

_RDK0389

В інтерактивній зоні можна було розважитись, влаштувавши двобій на ігрових приставках або високотехнологічному приладі, керованому силою думки. Також на учасників тут чекали новинки робототехніки та сувеніри, надруковані на 3Д принтері.

_RDK9942

Окрім позитивної атмосфери і незвичного формату ITFest запам’ятався масштабністю та рівнем підготовки. За двома сценами можна було спостерігати через онлайн-трансляцію та з екрану, облаштованого у лаунж зоні.

_RDK0125

Визначною відмінністю стали програма заходу та мапа фесту, скомпоновані у зручній формі брендованого блокноту з оригінальними стікерами.

_RDK0372

За один день сотні молодих спеціалістів отримали нові знання, знайшли менторів та однодумців. А ті, хто тільки замислювався про перехід до сфери ІТ, остаточно ствердилися у правильності свого рішення і сформували для себе план розвитку.

Кожен відвідувач отримав свою порцію позитивного заряду та натхнення. І все це завдяки нестандартному баченню та продуманій організації, які забезпечила команда молодого освітнього проекту GoIT.

 

Поделиться

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Seo wordpress plugin by www.seowizard.org.